O společnostiVíte přesně co potřebujete? Vyplňte formulář pro poptávku.
Máte nějaký dotaz, přání či stížnost? Potřebujete poradit nebo máte speciální požadavek? Napište nám a my Vás budeme kontaktovat.Firma ELO je významná obchodní společnost v oblasti strojírenství. Byla založena v roce 1993 a v průběhu několika dalších let se zařadila mezi přední firmy v tomto oboru v České republice.

Nabízíme široké spektrum strojírenských komponentů - viz. sekce sortiment. A to jak pro prvovýroby, tak pro velké i malé údržby. Individuální přístup poskytujeme samořejmě také menším soukromým firmám, tak i jednotlivým zákazníkům.

Jsme autorizovanými prodejci předních renomovaných zahraničních i tuzemských společností.

V současné době dodáváme naše zboží nejen zákazníkům v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Rakousku a Německu.

Mezi naše odběratele patří významné společnosti z oblasti automobilového průmyslu, strojírenské výroby, výroby jednoúčelových strojů, zpracování surovin, potravinářství, dřevozpracujícího průmyslu, zemědělské výroby, textilního průmyslu, elektrotechniky a mnoha dalších.

Námi dodávaná vřetenová ložiska a lineární vedení pak nachází využití především u výrobců obráběcích center, jako jsou vrtací a frézovací CNC obráběcí stroje, jednoúčelové kolíkovací automaty, stacionární CNC obráběcí centra a jiné. Dále pak u výrobců dřevoobráběcích strojů, kde se využívají například v centrech na výrobu oken, formátovacích a dělících pilách atd.

Významnou součástí naší firmy je také oddělení hydrauliky. Zde se zabýváme řídící a regulační technikou, dodávkou hydraulických agregátů, lisováním hadic a prodejem hydraulického šroubení a koncovek.

Samozřejmostí je také kvalitně technicky proškolený personál naší firmy, technické poradenství pro naše zákazníky a to i ve spolupráci s dodavatelskýmí firmami, široký sortiment na skladě a operativnost při řešení Vašich problémů ,nenadálých poruch, či výpadků výroby.


 

 


© 1993- 2017 ELO Toman Žamberk, all rights reserved. www.loziska.com | e-shop: www.elotechnik.cz